SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

 

DE INDUSTRIEËNco. VAN SHENZHEN LIANXUN, LTD.

 

Belangrijke Kabelpionier

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Cable Assembly

De lage Schakelaar van de Vezelsc van het Toevoegingsverlies, Multimode Simplex de Vezel Optische Schakelaar van OM3

De lage Schakelaar van de Vezelsc van het Toevoegingsverlies, Multimode Simplex de Vezel Optische Schakelaar van OM3

    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
  • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: LANSAN/ OEM/ ODM
    Certificering: CE/ RoHS/ ETL/ UL
    Modelnummer: SC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1000 stuks
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1 PCs/zak
    Levertijd: 8 - 10 het werkdagen
    Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 100000 PCs-dag
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Model No: SC Fiber Optic Connector Transmissiemiddel: OM3
    Toepassing: Patch Cord Metalen kap Endface: APC
    Certificering: ISO, REACH, ROHS, TELL Certified Oorsprong: China
    Hoog licht:

    sc fiber optic connector

    ,

    duplex fiber connector

     

    Multimode OM3-van de de Vezel Optisch Schakelaar van Sc Simplex Laag de Toevoegingsverlies

     

     

    Snelle Details

    • Merknaam: DYS/OEM
    • Modelaantal: SC/APC snelle schakelaar
    • Vezeltype: Multimode 62.5/125
    • Inserionverlies: <0>
    • Terugkeerverlies: >60db


    Eigenschappen

     

    • Prijs-concurrerend
    • Lage Toevoegingsverlies & PDL
    • Fabriek-geëindigd en Getest
    • Vezelopties: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 en PM Panda Vezel
    • Schakelaaropties: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
    • Het oppoetsen Opties: PC/UPC/APC
    • Eigenschapschakelaar met Ceramische Metalen kappen

     

    Specificatie

     

      Multimode
    Tussenvoegselverlies ≤0.25dB
    Terugkeerverlies  
     
     
    Duurzaamheid  
    Werkende Temperatuur Van -40 aan + 80 graad
    De Grootte van het metalen kapgat 125μm, Concentriciteit: 1≤3μm
      127μm, Concentriciteit: 1≤3μm
      128μm, Concentriciteit: 1≤3μm
    De lage Schakelaar van de Vezelsc van het Toevoegingsverlies, Multimode Simplex de Vezel Optische Schakelaar van OM3 0

    Contactgegevens
    SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

    Contactpersoon: Ms. Vivian

    Tel.: +8613538162386

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten