DE INDUSTRIEËNco. VAN SHENZHEN LIANXUN, LTD.

 

Belangrijke Kabelpionier

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Cable Assembly

Certificaten
Van goede kwaliteit Cat6 Lan Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Cat6 Lan Kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Wij zijn zeer Tevreden om met u samen te werken. Uw goede dienst maakt me worden tevredengesteld! Absoluut tot meer in futher opdracht geven.

—— Ashot Matinyan

De goede kwaliteits Goede Dienst! Ik ben geïmponeerd. Houd samenwerkend!

—— Paula Chiarato

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Cable Assembly

(16)
China Van de de Vezel de Optische Kabel van FTTH/CATV-Assemblage 4u 19 Voeten 144 het Flardcomité van de Havenvezel fabriek

Van de de Vezel de Optische Kabel van FTTH/CATV-Assemblage 4u 19 Voeten 144 het Flardcomité van de Havenvezel

4u 19 Voet het Flardcomité van Vezel Optisch 144 Koorden voor Vezel aan het Huis Descrption 4U zijn de vezel Optische Comités beschikbaar met diverse ontwerpen. 19“ rekken Monteerbare Comités kom in 4U in ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China Het Type van metaal2u Dia Simplexcomité van het de Vezel Optisch Flard van Sc 48 Haven voor Data Center fabriek

Het Type van metaal2u Dia Simplexcomité van het de Vezel Optisch Flard van Sc 48 Haven voor Data Center

Het Type 48ports van metaal2u Dia Comité van het de Vezel Optische Flard van Sc het Simplex Eigenschappen Ladetype Ontwerp met Adaptercomité Het sluiten van Functie Beschikbaar de Adaptercomité van Sc/van LC... Read More
2017-12-12 15:05:00
China Het rek zet Comité van het Vezel het Optische Flard, 36 Havens 19 op Voet het Comité van het de Vezelflard van de Ladestijl 1u fabriek

Het rek zet Comité van het Vezel het Optische Flard, 36 Havens 19 op Voet het Comité van het de Vezelflard van de Ladestijl 1u

Het rek zet Comité van het Vezel het Optische Flard 36Ports 19 op 1u-van de Ladevoet Stijl Beschrijving 1U het paneel van het vezelflard is ontwerp verzekert professioneel kabelbeheer en gemak van vezelbe... Read More
2017-12-12 15:05:00
China CATV-van de de Kabelassemblage van de Netwerkenvezel het Optische Simplexcomité van de 6 Havenadapter fabriek

CATV-van de de Kabelassemblage van de Netwerkenvezel het Optische Simplexcomité van de 6 Havenadapter

6 het Comité van de havenadapter voor Simplexst Vezel Optische Schakelaar Toepassing Telecommunicatienetwerken CATV-Netwerken Actieve Apparatenbeëindiging Locale area networken Eigenschap Gebruikt in Comités ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China ABS/van de de Vezel Optische Kabel van PC het Materiële Comité van de de Assemblagefc Simplexadapter fabriek

ABS/van de de Vezel Optische Kabel van PC het Materiële Comité van de de Assemblagefc Simplexadapter

ABS of Materieel FC Simplexdie de Adaptercomité van PC op het Comité van het Vezelflard wordt gebruikt Prestaties PUNO-ontwerp. maximumkernen 24 betrouwbaar vezellood, aan de grond zetten en perfecte fixup, ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China 3 van de de Kabelassemblage van de havensvezel Optisch de Vezel Optisch Adapter/Flardcomité voor Sc-Adapter fabriek

3 van de de Kabelassemblage van de havensvezel Optisch de Vezel Optisch Adapter/Flardcomité voor Sc-Adapter

3 Comité van het de Adapterflard van de havens het Lege Vezel Optische voor Sc-Adapter Eigenschap ANSI, Bellcore, TIA/EIA 568C, CEI Strandards Laag Toevoegingsverlies Uitstekende Wisselvalligheid en Gerichthei... Read More
2017-12-12 15:05:00
China Enige Wijze/Multimode Vezel Optisch Duplex de Adaptercomité van de 8 Havenlc Vezel van de Kabelassemblage fabriek

Enige Wijze/Multimode Vezel Optisch Duplex de Adaptercomité van de 8 Havenlc Vezel van de Kabelassemblage

Duplex 8 de Adaptercomité van de Havenslc Vezel Singlemode Multimode Beschrijving De panelen zijn beschikbaar met een verscheidenheid van industrie-standaardadaptertypes. In de meeste toepassingen, de ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China De rode Korte Optische Schakelaar van de Laarsfc Vezel, de Duplex Enige Schakelaar van de Wijzeos2 Vezel FC fabriek

De rode Korte Optische Schakelaar van de Laarsfc Vezel, de Duplex Enige Schakelaar van de Wijzeos2 Vezel FC

Korte Laars voor CATV-Schakelaar van de Systeem Singlemode OS2 FC Duplexvezel Korte Inleiding De optische vezelschakelaar is één van de meest fundamentele passieve componenten in de optische vezelmededeling. ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China Plastic van de de Kabelassemblage van de Huisvestingsvezel Optische ST Duplex Multimode OM4 optische kabeladapter fabriek

Plastic van de de Kabelassemblage van de Huisvestingsvezel Optische ST Duplex Multimode OM4 optische kabeladapter

Snelle Assemblagest Duplex Multimode OM4 Vezel Optische Adapter Productomschrijving Zijn de vezel Optische Adapters een belangrijke component in een vezel optisch netwerk; zij worden gebruikt in een paneel van ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China De Duplexschakelaar van Sc van het telecommunicatienetwerk, Schakelaar van Vezel de Optische Sc voor FTTH fabriek

De Duplexschakelaar van Sc van het telecommunicatienetwerk, Schakelaar van Vezel de Optische Sc voor FTTH

FTTH-Optische Schakelaar van de Project de Bruikbare Nauwkeurige Duplexsc Vezel Toepassingen CATV Telecommunicatienetwerk Optisch testmateriaal Locale area networken Breed gebiedsnetwerken Gegevens - ... Read More
2017-12-12 15:05:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|