DE INDUSTRIEËNco. VAN SHENZHEN LIANXUN, LTD.

 

Belangrijke Kabelpionier

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaten
Van goede kwaliteit Cat6 Lan Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Cat6 Lan Kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Wij zijn zeer Tevreden om met u samen te werken. Uw goede dienst maakt me worden tevredengesteld! Absoluut tot meer in futher opdracht geven.

—— Ashot Matinyan

De goede kwaliteits Goede Dienst! Ik ben geïmponeerd. Houd samenwerkend!

—— Paula Chiarato

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(23)
China FC aan FC Simplex van het het Koord Multimode OM3 OFNR Jasje van het Vezel Optisch Flard Laag de Toevoegingsverlies fabriek

FC aan FC Simplex van het het Koord Multimode OM3 OFNR Jasje van het Vezel Optisch Flard Laag de Toevoegingsverlies

FC aan FC het Simplex Multimode van het de Toevoegingsverlies van OM3 Lage RoHS Lage Koord van het de Vezelflard Eigenschappen Goede duurzaamheidGoede ruilbaarheidStabiliteit op hoge temperatuurLaag toevoeging... Read More
2019-12-09 18:09:59
China FC - het Simplexverlies van de de Kabelosh Lage Toevoeging van Multimode Vezelflard van FC fabriek

FC - het Simplexverlies van de de Kabelosh Lage Toevoeging van Multimode Vezelflard van FC

FC aan FC Simplex het Flardkoord van de Vezeloptica, Multimode OM3-Lage Toevoeging Los van de Vezel Optische Kabel Eigenschappen Goede duurzaamheid Goede ruilbaarheid Stabiliteit op hoge temperatuur Laag ... Read More
2019-11-14 17:39:00
China Goede het Flardkoord Aangepaste Lengte van de Herhaalbaarheidslc LC Enige Wijze fabriek

Goede het Flardkoord Aangepaste Lengte van de Herhaalbaarheidslc LC Enige Wijze

Goed Optisch het Flardkoord van de Herhaalbaarheidslc- LC Vezel, de Enige Kabel e van de Wijzeos2 Vezel Beschrijving De optische Vezelschakelaars (roepen wij algemeen Flardkoorden) is een lengte van optische ... Read More
2018-08-17 15:22:43
China Van de de Schakelaarlszh Vezel van Sc Multimode van het het Flardkoord Optische Vlecht OM4 van 1meter fabriek

Van de de Schakelaarlszh Vezel van Sc Multimode van het het Flardkoord Optische Vlecht OM4 van 1meter

Van de de Schakelaarlszh Vezel van Sc Multimode van het het Flardkoord Optische Vlecht OM4 van 1meter Specificatie Type: SC/ST/FC/LC Het oppoetsen: PC (APC/UPC) Toevoegingsverlies: ≤0.2 dB Terugkeerverlies: ... Read More
2018-03-29 16:28:20
China Van het de Vezel Optisch Flard van Sc LC Koord 8 het Flardkabel van de Graadom3 Multimode Vezel fabriek

Van het de Vezel Optisch Flard van Sc LC Koord 8 het Flardkabel van de Graadom3 Multimode Vezel

Van het de Vezel Optisch Flard van Sc LC Koord 8 het Flardkabel van de Graadom3 Multimode Vezel Eigenschappen Laag toevoegingsverlies en hoog retumverlies De Mechanicleigenschappen voldoen aan normen van ... Read More
2018-01-10 10:23:34
China Multimode FC aan FC Simplex van het het Flardkoord van OM3Fiber Optische Verlies van de de Toevoegingsbesparing fabriek

Multimode FC aan FC Simplex van het het Flardkoord van OM3Fiber Optische Verlies van de de Toevoegingsbesparing

Multimode FC aan FC Simplexom3-verlies van de de Toevoegingsbesparing van de Vezel Optische Kabel Eigenschappen Goede duurzaamheid Goede ruilbaarheid Stabiliteit op hoge temperatuur Laag toevoegingsverlies en ... Read More
2017-12-22 11:26:06
China Het veelvoud kiest van het de Wijzeflard van LC LC het Koord OS2, het Flardkoord van 1 Meterpvc voor FTTH fabriek

Het veelvoud kiest van het de Wijzeflard van LC LC het Koord OS2, het Flardkoord van 1 Meterpvc voor FTTH

Het veelvoud kiest van het de Wijzeflard van LC LC het Koord OS2, het Flardkoord van 1 Meterpvc voor FTTH Specificatie Type: LC/LC Het oppoetsen: PC (APC/UPC) Toevoegingsverlies: ≤0.2 dB Terugkeerverlies: ... Read More
2017-12-22 11:25:52
China 0.9mm FC van het de Vlechtstootbord van de Schakelaarvezel de Optische Voltallige vergadering LSZH Multimode OM3 fabriek

0.9mm FC van het de Vlechtstootbord van de Schakelaarvezel de Optische Voltallige vergadering LSZH Multimode OM3

0.9mm FC van het de Vlechtstootbord van de Schakelaarvezel de Optische Voltallige vergadering LSZH Multimode OM3 Beschrijving Worden de vezel optische vlechten gebruikt in permanente verbindingen tussen de ... Read More
2017-12-12 15:05:00
China 9 / 125 Simplexos2 Vezel Optische Kabel, ST UPC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze fabriek

9 / 125 Simplexos2 Vezel Optische Kabel, ST UPC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze

Singlemode van het de Terugkeerverlies van OS2 Simplex Hoge ST UPC Type Schakelaarvlecht 9/125 EigenschappenWerkende Temperatuur: -30 °C ~ +75 °COpslagtemperatuur: -40 °C ~ +85 °CKabel OD: 3.0mm/2.0mm/0... Read More
2017-12-12 15:05:00
China Sc-van het het Flardkoord OM4 van de Schakelaar Multimode Vezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies OFN 1 Metervlecht fabriek

Sc-van het het Flardkoord OM4 van de Schakelaar Multimode Vezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies OFN 1 Metervlecht

Sc-Verlies OFN van de Schakelaar Multimode OM4 Lage Toevoeging 1 Metervlecht Specificatie Type: SC/ST/FC/LC Het oppoetsen: PC (APC/UPC) Toevoegingsverlies: ≤0.2 dB Terugkeerverlies: ≥50dB Ruilbaarheid: ≤0.2Db ... Read More
2017-12-12 15:05:00
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|